HH Penzion

Privat - Hana Hendrychová

Nabídka pro léto

Pobyt venku

Na udržovaném trávníku, kdy je k dispozici zahradní nábytek. Samozřejmě je možné i opalování na dece apod. Také je možný pohodlný odpočinek i ve stínu vzrostlých stromů a houpací síti nebo při soutoku dvou horských říček. Velký udržovaný trávník samozřejmě umožňuje i různé pohybové aktivity.

Prostor pro neformální oslavy

Pokud chcete uspořádat pořádnou venkovní oslavu s grilovačku s rodinou nebo přáteli je tu pro Vás naše zastřešené tábořiště.

Táborový oheň a grilování

Kdo chce prožít romantiku táborového ohně a grilování, má k dispozici zastřešené tábořiště na soutoku dvou říček s ohništěm a dostatečnou zásobou suchého dřeva. Déšť ani případné chladno nemůže Váš plán narušit. Zde si můžete opékat maso nebo špekáčky na vidlici. Uvařit si gulášek či jiné dobroty v kotlíku přímo nad ohněm. A nebo ugrilovat cokoliv, na co máte chuť, na grilu s žulovým kamenem. Vše můžete konzumovat u masivního dřevěného stolu s lavicemi. A k tomu popíjet víno, pivo či limo vychlazené v horském potoce s ledově čistou vodou.
Rádi poradíme, doporučí i pomůžeme.

Zapůjčíme

Pro výlety na kole tři horská kola (větší množství zprostředkujeme, nebo pro vaše soukromé zajistíme bezpečné uložení). Pro vaše hry na velkém udržovaném trávníku zapůjčíme míče, bedmington, pomalý tenis a petang apod..

Pro děti

Máme k dispozici dětské pískoviště s hračkami, houpačky, cyklotrialové kolo a hlavně mnoho volného prostoru pro dětské hry bez nebezpečí jejich ohrožení dopravními prostředky.

Pro vaše výlety

Pro pěší vycházky i větší tůry nabízíme mapy blízkého i vzdáleného okolí i popisy některých tras. Pro výlety na kolech nabízíme k zapůjčení návrhy tras s popisem, vzdálenostními a časovými údaji včetně jejich profilů.

Pro výlety autem

Do blízkého i vzdálenějšího okolí za zajímavostmi a pamětihodnostmi zapůjčíme kopii z našeho bedekru. Doporučujeme navštívit prodejní trhy v polské Jelení Hoře.

Přepnout jazyk

CS EN

Galerie

Kontakt

+420 732 155 375

penzion@harrachov392.cz


Také nás najdete na:

Booking.com

Mapa