HH Penzion

Privat - Hana Hendrychová

Naše nabídka

Ubytování

Tři dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím (WC + sprcha) s možnou přistýlkou 1 až 2 lůžek.

Všechny pokoje jsou vybaveny praktickým nábytkem a pohodlnými lůžky s nočními stolky a individuálním osvětlením, trezorkem pro vaše cennosti, wifi zdarma. Poskytnuté ložní prádlo a ručníky jsou v ceně ubytování. Dětskou postýlku pro vaše maličké zapůjčíme zdarma.

Velmi těsně spolupracujeme s druhým, příbuzensky spojeným rodinným pensionem (čtyři místnosti s veškerým komfortem) a tak je pro Vás k dispozici kapacita 7 pokojů s 18 až 29 lůžky, jídelna max. 24 míst. Což vytváří dostatečný prostor pro Váš odpočinek i pohybové aktivity.

Společné prostory

Společenská místnost v podlaží se střešními okny a zimní zahradou, vybavená pohodlnými křesílky, stoly, rohovou lavicí, kuchyňským koutem s varnou konvicí, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou deskou a nádobím. Použité nádobí za Vás umyjeme v myčce. K dispozici stolní hry, mapy a průvodce po okolí.

Parkování

Na vyhrazeném parkovišti v těsné blízkosti objektu vybavené osvětlením a individuálním elektronickým zabezpečovacím zařízením proti zcizení a manipulaci se zaparkovaným vozidlem.

Na přání a za příplatek je možnost zaparkovat Vaše auto v garáži, která je elektronicky zabezpečená. K dispozici jsou dvě garážová místa.

Restaurace

Harrachov nabízí přes 60 restaurací a hotelů které poskytují gastronomické služby. V okruhu 500 m od našeho penzionu je k dispozici šest restaurací s dobrou kuchyní a bohatou nabídkou.

Přepnout jazyk

CS EN

Galerie

Kontakt

+420 732 155 375

penzion@harrachov392.cz


Také nás najdete na:

Booking.com

Mapa